Pass

Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi işverenlerine yönelik “İŞKUR Teşvikleri ve Uygulamaları” konusunda bilgilendirme semineri verildi.

Organize Sanayi Bölgesinin destekleriyle düzenlenen seminere Türkiye İş Kurumu Aktif İş Gücü Dairesi Başkanlığı İstihdam Uzmanı Savaş Mercan, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Gönül Demirsu, Çalışma ve İş Kurumu Şube Müdürü Seçim Uysal, Çaycuma Organize Sanayii Bölgesi Müdürü Özgür Okur, Çaycuma Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Ali Gücük, Çaycuma Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı ve Mesleki Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı ile çok sayıda işverenlerin katılımı ile gerçekleşen seminerde, İŞKUR Aktif İşgücü Daire Başkanlığında görevli Uzman Savaş Mercan tarafından İşverenlere yönelik Teşvik Programları anlatıldı.

Özellikle Organize Sanayii Bölgesinde ihtiyaç haline gelen çok tehlikeli işlerde çalışan işçilerin alması zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgesi ile ilgili açıklamalar yapıldı. Aktif İşgücü Yönetmeliği çerçevesinde mevzuat ile ilgili yeni düzenlemeler konusunda İşverenlerin faydalanacağı programlar anlatıldı. Katılımın yoğun olduğu bilgilendirme toplantısı, İşverenlerin sorularına verilen cevaplarla son buldu.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1372
29.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın