Pass

Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin çalışmaları sonucu sahte para, sahte altın ve tüfek ele geçirildi. İki ayrı kişiden beş gün ara ile ele geçirilen sahte paraların seri numaralarının aynı olduğu öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, ilçe merkezinde bir şahısta sahte para bulunduğu bilgisine ulaşan ekipler, yaptıkları araştırmada, gözaltına aldıkları 62 yaşındaki S.Ü.’nün üzerinde sahte para ele geçirdiler. S.Ü., karakoldaki ifadesinde 33 yaşındaki M.B. ve 27 yaşındaki N.S.’nin bir süre önce kendisinden borç para istediğini ve paraları geri aldığında sahte olduklarını anladığını söyledi. Ekipler tarafından gözaltına alınan M.B. ve N.S.’nin evlerinde arama yapıldı. Arama sonucunda Yeşiltepe Mahallesi’nde ikamet eden M.B.’nin evinde, 333 adet sahte Osmanlı altını, 1 adet pompalı tüfek ve tüfeğe ait 12 adet fişek ile MKE yapımı 10 adet fişek ele geçirildi. Polis, şahısların S.Ü.’ye verdiği 2 bin 800 lira sahte banknotlara da el koydu. Suçlamaları kabul etmeyen şahıslar, karakoldaki ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Öte yandan geçtiğimiz hafta 23 yayındaki Ö.A. isimli kadında sahte para bulunduğu bilgisini alan Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, kadının Saltukova beldesindeki evinde yaptıkları aramada bin 100 lira sahte para ele geçirdi. Ö.A.’nın paraları 29 yaşındaki G.V.’den aldığını söylemesi üzerine karakolda ifadesi alınan G.V. ile Ö.A. serbest bırakıldı.

İki olayda ele geçirilen sahte paraların seri numaralarının aynı olduğu öğrenildi.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 2463
28.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın