Pass

Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Burak Erol, Gençlik Kolları ataması hakkında açıklamada bulundu.

İlçe Başkanı Erol; “İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına İsmail Kavak kardeşimizi görevlendirdik. Çaycuma gençliği bizim için baş tacıdır. Bu sebepten dolayıdır ki İsmail kardeşimizi gençliği organize etmesi için görevlendirdik.

Bir milletin asıl gücü topu tüfeği tankı değil, İnançlı ve imanlı gençliğidir. Gençliği ihmal etmek geleceği imha etmektir. Gençlerimiz geleceklerini planlayan ve gelecekleri ile ilgili karar veren siyaset mekanizmasının içerisinde mutlaka ama mutlaka bulunmalıdırlar. Çaycuma gençliğini önce rabbimize sonrada İsmail Kavak kardeşimize emanet ettik inşallah. İsmail Bey kardeşimize yeni görevinde başarılar dilerim, Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1357
25.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın