Pass

Çaycuma İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli, Emekliler Derneği Çaycuma Şube Başkanı Nizamettin Eyidoğan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Dernek Başkanı Nizamettin Eyidoğan ile İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli TOKİ tarafından emeklilere özel yapılacak toplu konutlar ile görüş alışverişinde bulundu.

Çalışmalar hakkında Kaymakam Keçeli’ye bilgiler veren ve emeklilerin sıkıntılarını dile getiren Eyidoğan, nezaket ziyaretinden ötürü Keçeli’ye teşekkür etti.

Sivil toplum kuruluşları ile zaman zaman bir araya geldiğini ifade eden Kaymakam Keçeli ise, bu tür ziyaretlerin, gerek fikir alışverişi konusunda, gerekse kaynaşma ortamı konusunda önemli olduğuna işaret ederek, Dernek Başkanı Eyidoğan’dan, derneğin işleyişi ve yapısı hakkında bilgiler aldı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1551
24.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın