Pass

Çaycuma Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Karapınar Beldesinde esnaf  olan Cemal Dernek, geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu hayatını kaybederek son yolculuğuna uğurlandı.

Kalabalık bir topluluğun katıldığı cenaze merasimine, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Tuncay Akyol ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Zonguldak Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Başkanı Muharrem Coşkun, Çaycuma Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çaycuma Eski Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Karapınar Galip Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Erkan Islak ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Dernek, kılınan cenaze namazı sonrası Karapınar’ın Çakallar Mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verildi.

Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 2685
23.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın