Pass

Vergi Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Gökçebey Malmüdürü Kadir Çelik ve kurum çalışanları Kaymakam Bünyamin Bilgin’i ziyaret ettiler.

Ziyarette Gökçebey Malmüdürü Çelik, sunulan hizmetler ve hafta kapsamında yapılacak etkinlikler hakkında Kaymakam Bilgin’e bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Bilgin ziyaret ile ilgili açıklamada bulundu.

Kaymakam Bilgin yapmış olduğu açıklamada, “Devletin kamu harcamalarında kullanmak üzere anayasa ve vergi kanunları gereği almış olduğu vergilerin devlet bütçesinde önemli bir yere sahip, vergiye gönüllü uyumun ve vergi bilincinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapılmasının önemini belirtmiştir, bu vesile ile tüm çalışanların ve paydaşlarının vergi haftasını kutlarım” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1494
23.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın