Pass

Vergi Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Çaycuma Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Cengiz ve kurum çalışanları Kaymakam Serkan Keçeli’yi ziyaret ettiler.

Bir hafta boyunca devam edecek etkinlikler hakkında kaymakam Keçeli’ye bilgi veren Vergi Dairesi Müdürü Cengiz, “Hafta boyunca sekiz tane okulumuzu ziyaret edeceğiz. Bir tane lisemizde dairemizi tanıtmak amacıyla bizleri ziyaret edecek diğer okullarımızda müdürlerimiz ile görüşüp öğrencilerimize yönelik slayt gösterisi hazırlayacağız. Dairemize gelen misafirlerimize yönelik hediyelerimiz var. Zonguldak merkezde vergi rekortmenleri ödül töreni gerçekleştirilecek. Çaycuma’dan yedi tane mükellefimiz bu programa davetlidir. Mart ne Nisan aylarında da bazı mükelleflerimizi ziyaret edeceğiz. Geçen yıla oranla bu yıl vergi tahakkukumuz biraz azaldı. Elimizden geldiğince vatandaşların dairemizde olan işlerini kolaylaştırmaya çalışıyoruz” diye konuştu. Vergi haftasını kutlayan kaymakam Keçeli, bir bölgede ekonominin iyiye gidip gitmediğini, vergi tahsilât oranından çıkarabiliriz. Devlet olarak vergi tahakkukumuzun doğru gerçekleştirip vatandaş olarak da üzerimize düşen ne ise hizmet almak istiyorsak vergimizi vermeliyiz. Vergi bilincini genç yaşta kazandırmak önemli, sonradan ortaya çıkarmak zor oluyor. Bu vesile ile Çaycuma’dan vergi rekortmenlerini tebrik ediyor, başarılarının devamı diliyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1582
22.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın