Pass

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çaycuma İlçe Başkanı Tuncay Akyol, il başkanlığına yapılan saldırıyı kınadı.

İlçe Başkanı Akyol; “Cumhuriyetimize laik, Atatürkçü düşüncelerimize yapılan saldıralar bizleri hiçbir zaman yıldıramaz, partimizin il merkezi ve merkez ilçe binasına yapılan ötekileştirmenin ürünü fili saldırıyı Çaycuma ilçe yönetimimiz, gençlik ve kadın kollarımız ve partililerimiz adına kınıyorum. Genç arkadaşlarıma bu çirkin ve kabul edilmez saldırı karşısında sükûnet ve sağduyularını korumalarını, her hangi bir taşkınlığa izin vermemelerini rica ediyorum” dedi. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1550
22.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın