Pass

Diyanet İşleri Başkanlığı Sabah Namazı buluşmaları kapsamında İlçemizin çeşitli camilerinde cemaatle bir araya gelinip sabah namazından sonra sohbet yapılmakta. Kılınan namazın ardından cemaatle ve Din görevlileri ile birlikte topluca çorba ikramı yapılmaktadır.

Cemaat ve personel kaynaşmasının güzel örneklerini yansıtan sabah namazı buluşmaları halkın ve görevlilerimizin gönlünde müstesna bir durum arz etmektedir. Bu bağlamda İlçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu; “Allah’a hamdolsun hemen hemen her gün Çaycuma’mızın bir mahallesinde yahut köyündeyiz. Camilerimiz Cemaatle dolup taşıyor. Gençlik Anne Babadan önce Camilerimizde yerini alıyor. Geçtiğimiz hafta Saltukova-Yukarı Çömlekçi Mah, Çaycuma-Güdüllü Köyünde, Karapınar beldesi merkez camisinde, Kışla Köyünde Sabah Namazı buluşmalarımızı gerçekleştirdik. Bizleri bu güzel buluşmalarımızda destekleyen ve yanımızda olan Belediye başkanlarımıza, Köy ve mahalle Muhtarlarımıza, Din görevlisi kardeşlerime, Çaycuma’nın değişik köy ve mahallelerinden gelip bizleri yalnız bırakmayan tüm Cemaatimize Teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1874
20.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın