Pass

Son Günlerde Artan Terör Olaylarına Tepki Göstermek Adına Zonguldak Kent Merkezinde Yürüyüş Gerçekleşti. Madenci Anıtı önünden Valilik Binasına Kadar Yürüyen Grup Çeşitli Sloganlar Atarak Teröre Tepki Gösterdi. 

Ankara’da gerçekleşen ve 28 Vatandaşın hayatını kaybettiği ardından bu sabah Diyarbakır-Bingöl karayolundaki 6 askerin şehit olduğu terör saldırısına tepki göstermek adına Zonguldaklı vatandaşlar Madenci Anıtı önünde toplanarak Valilik binası önüne kadar yürüdü. Gerçekleşen tepki yürüyüşüne Zonguldak Demokrasi Platformu üyeleri, GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, CHP İl Başkanı Ahmet Altun, CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun, Çeşitli STK Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Madenci Anıtı önünde toplanan grup terör karşıtı sloganlar atarak Valilik binasına kadar yürüdü. Valilik binası önünde toplanan grup şehitler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu. Ardından ise açıklama yapan Demokrasi Platformu sözcüsü Erdoğan Kaymakçı yaşanan terör olaylarına tepki göstererek “Terör kanlı yüzünü bir kez daha gösterdi. 17 Şubat Salı günü akşam saatlerinde Ankara’nın en işlek caddelerinden birinde askeri servis araçlarının geçişi sırasında patlatılan bomba ile 28 yurttaşımızı kaybettik. 61 yurttaşımızda yaralandı. Ardından bugün sabah saatlerinde Diyarbakır-Bingöl karayolunda askeri konvoyun geçişi sırasında yola döşenen mayının uzaktan kumanda ile patlatılmasından kaynaklandığı belirtilen saldırı sonucunda 6 askerimiz şehit oldu. Hedefinin barış, kardeşlik, demokrasi ve insanlık olan 34 canımızın katledildiği ve onlarca insanımızın yaralandığı terör saldırısını lanetliyor ve şiddetle kınıyoruz. Hiçbir ölüm haberi almayacağımı, içeride yurttaşlarımızla, dışarıda komşularımızla birlikte bir arada, barış içinde yaşayabilmenin kalıcı şartlarının oluştuğu bir döneme girilmesi için herkesin ve her kesimin tarihsel, vicdani ve insani bir sorumlulukla hareket etmesini istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Haber: İHA

 


Haber Okunma Sayısı : 1488
19.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın