Pass

Çaycuma Atatürkçü Düşünce Derneği’nin (ADD) sanatsal etkinlikler kapsamında düzenlediği İzmir Derin Sahne Tiyatrosu’nun ‘Yağmur Yağıyor” adlı oyunu Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezi’nde sergilendi.

İlginin oldukça yoğun olduğu oyunu, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Tuncay Akyol, ADD Çaycuma Şube Başkanı Şeref Köktürk, CHP Zonguldak eski Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Eğitim İş Çaycuma Temsilcisi Olcay Özyurt, Kent Konseyi Emekli ve Yaşlılar Meclisi Başkanı Erol Ünlü ve çok sayıda vatandaş izledi.

Oyundan önce dernek hakkında bilgi veren Şeref Köktürk; Çaycuma Atatürkçü Düşünce Derneği 1994 yılında kuruldu. 1996 yılında ise şuanda hizmet verdiğimiz binamızı harabe bir şekilde alarak yeniledik ve hizmetinize sunduk. 1994 yılından beri kurumsallaşmış bir yapımız mevcuttur” dedi.

Köktürk ardından dernekte bugüne kadar başkanlık yapmış Bayram Cura, Ali İhsan Köktürk, Harun Lermi, Günseli Türkyılmaz, Aysel Hanım Saka, Fuat Kalaycı ve kurucu Başkan rahmetli Maksut Çavdar anısına Osman Aksoy’a teşekkür plaketi takdim etti.

Metin Balay’ın yazdığı, Cüneyt Gürbüz’ün yönettiği, Koreografisini Emel Gürbüz’ün yaptığı ve Emel Çalış, Halil Esen, İbrahim Coşkun, Cüneyt Gürbüz, Necla Karakurt, Serkan Demir, Muhammet Küçükabas ile Deniz Bahar’ın oynadığı “Yağmur Yağıyor” adlı oyun geceye katılanlardan tam not aldı. “Yağmur Yağıyor” adlı oyun dini değerleri kullanarak insanları kandıran, Şeyh’in ve buna inanan bir adamı anlatıyor. Şeyh’in hiçbir şekilde yalan söylemeyeceğine ve Şeyh’in söylediği her şeyin doğru olduğuna inanan bir adamın hikâyesinin anlatıldığı oyunda, dini değerleri kullanarak insanların kandırıldığı canlandırılıyor. İki perdelik oyun sonunda Şeref Köktürk tüm oyunculara teşekkür ederek çiçek verdi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1619
18.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın