Pass

 

Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nun öğretmen eşi Emine Bircan Arcaklıoğlu, sabah namazı buluşmaları ve gençlik toplantıları ile ilgili “Ülkemizde güzel şeyler oluyor. Tabiki yaşadığımız güzel memleketimizin değerini ve kıymetini bilen evlatlar yetişiyor.

Çaycuma İlçesi Perşembe Beldesinde gençlik buluşmasının önemine değinen Arcaklıoğlu;

Bir VATAN düşünün, toprağı cennet, kokusu millet.

Bir VATAN düşünün, Analarıyla güçlü, Şehitleriyle süslü.

Bir VATAN düşünün, mutluluğu hüzün, acıları üstün.

Bir VATAN düşünün, tarihiyle bütün, geleceğiyle özgün.

Toprağı altında binlerce Şehidi, üstünde canını vermek isteyen aziz milleti olan bir Vatan...  14 Şubat Sevgililer gününde, biz camide EN SEVGİLİYLE buluşuruz diyen gençlik olduğu müddetçe Kahramanlar Ölmez Vatan Bölünmez” dedi.

Haber: EKSPRES


 


Haber Okunma Sayısı : 4268
17.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın