Pass

Çaycuma’da Sabah Namazı Buluşmaları devam ediyor, İlçemiz Yeni mahalle Beyler Camiinde gerçekleştirilen sabah Namazı buluşmasında, Merkez mahallelerinin yanında köyden gelen vatandaşlar Camiyi doldurdu. Din görevlileri tarafından Okunan Kur’an-ı Kerimin ardından İlçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu sabah namazını kıldırdı. Namaz sonunda Müftülük Memurlarından Arif Erikoğlu tarafından okunan Kaside dinleyenleri mest etti.

Namaz sonunda her zaman olduğu gibi Tesbihatlar yapan İlçe Müftüsü Arcaklıoğlu; “Sabah yapılan buluşmaya katılım çok fazla oldu. Özellikle Genç kardeşlerimizin her hafta Sabah Namazlarına iştiraklerinin artması bizleri çok mutlu ediyor. Bu vesile ile Emekleri olan Bahattin Turpçu ve Bekir Kuyru hocalarımıza, Yeni mahalle muhtarı Teoman Temelkuran’a, Çay mahallesi muhtarı Celal Akdoğan ile Beyler Camimizin kıymetli Cemaatine ve katılan tüm bay ve bayan kardeşlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

İlçe Müftüsü Arcaklıoğlu, “Ülkemize göz diken iç ve dış düşmanlara fırsat verme Allah’ım Polisimize ve Askerlerimize güç ver. Ordularımızı daima muzaffer eyle. Yurdumuza göz koyan hainleri kendi tuzaklarına düşür Yarab” diye Dua ederek bitirdi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1566
16.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın