Pass

Zonguldak İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Parlak’ın abisi Salim Parlak son yolculuğuna uğurlandı.

Bir müddet önce babasını ebediyete uğurlayan Zonguldak İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Parlak’ın abisi Salim Parlak son yolculuğuna uğurlandı.

Beyin felci geçiren ve uzun süredir mücadele ettiği ileri derecede zatürre hastalığına yenik düşerek yaşama göz yuman Salim Parlak (64), son yolculuğuna uğurlandı. Sazköy Camii’de ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazına, Zonguldak İl Özel İdare Sekreteri Recep Demirtaş, Zonguldak Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, Eğitim Bir Sen Zonguldak Şube Başkanı Sadettin Dede, Çaycuma Eski Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Akmercan Batıkar Doğalgaz Bölge Müdürü Bekir Selçuk, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Dursun Şen, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Bayram Güneş – Zülfikar Uçar, Çaycuma Öğretmenevi Müdürü Gürbüz Kurnaz, Çaycuma Müftülüğü Şube Müdürü Erdal Oruçoğlu , Çaycuma Kent Konseyi Yaşlılar Cemiyeti Başkanı Erol Ünlü, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, cenaze yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Zonguldak Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Parlak’ın abisi Salim Parlak uzun süredir tedavi görüyordu. Pnömoni hastası olan Salim PARLAK bir müddet önce felç geçirmişti. Sazköy Camiinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Salim Parlak’ın naaşı Sazköy Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1659
15.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın