Pass

Kredi ve Yurtlar Kurumu Çaycuma İbrahim Ethem Yurdu’nun Müdürü Ahmet Acar’ın annesi vefat etti.

KYK Çaycuma İbrahim Ethem Yurdu’nun Müdürü olan Ahmet Acar’ın 77 yaşındaki annesi Hayriye Acar, kısa bir süre önce beyin kanaması sebebiyle yoğun bakıma alınmıştı. Yaklaşık olarak 3 hafta boyunca tedavi gören anne Acar, yaşam mücadelesine yenik düşüp aramızdan ayrıldı. Çaycuma Göçmenler Camisinde kılınan cenaze namazından sonra Kışla Köyü mezarlığında toprağa verildi.

Çaycuma TV ve Ekspres Gazetesi olarak anne Acar’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1729
13.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın