Pass

Karabük’ün Yenice ilçesinde şizofreni tedavisi gördüğü belirtilen oğlu tarafından öldürülen 17 yıllık polis memuru Recep Koz Çaycuma İlçesi’ne bağlı Perşembe Beldesi Hacibadi Köyü’nde toprağa verildi.

Cenaze törenine; İl Jandarma Alay Komutanı Albay Haluk Selvi, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Karabük Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Belediye Başkanları, askeri erkân, Recep Koz'un mesai arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Öğlen namazına müteakip Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nun kıldırdığı cenaze namazının ardından helallik alınan Recep Koz’un naşı, kendisini öldüren oğlu Ercan Koz’un mezarının yanına defnedildi. Koz’un naşı mezarlığa götürülürken eşi Gülhan Koz, yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3096
13.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın