Pass

AK Parti Çaycuma İlçe yönetim kurulu üyesi Ahmet Ali Başören ve İl yönetim kurulu üyesi Çetin Hotlu, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar’ı TBMM’deki makamlarında ziyaret etti.

Yoğun geçen Meclis çalışmalarının ardından Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar’ı Meclisteki makam odalarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunan AK Parti heyeti İlçemizde devam eden ve başlayacak olan projeler hakkında fikir alış verişinde bulunduklarını belirttiler.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Başören; “ Bizim için çok önemli olan Filyos Projesi ve yapımı devam eden Hastane ek bina inşaatı süreci hakkında milletvekillerimizden bilgiler aldık. İlçemize yatırımlar konusunda görüşlerimizi bildirdiğimiz Milletvekillerimiz, Çaycuma Bölgenin en önemli İlçesi olacağını belirttiler.  Sayın Milletvekillerimizle birlikte İlçemiz daha iyi yerlere getireceğiz. İlçe Başkanımız Ahmet Çolakoğlu’nun bölgemizin ihtiyaçları ile ilgili dosyayı Milletvekillerimize ilettik, Faydalı geçtiğini düşündüğümüz ziyaretin ardından, milletvekillerimiz tarafından ikram edilen tatlıları yedik” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1478
12.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın