Pass

AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu ve yönetim kurulu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında Çaycuma Adliyesine suç duyurusunda bulundu.

İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu; “İlçe Teşkilatı olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kurultayda yaptığı hakaretten dolayı üyelerimiz ile beraber suç duyusunda bulunduk. % 52 oy alarak halkımızın desteğiyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın birliği ve bütünlüğü için Türkiye kaostan ve krizden kurtarmak için görev süresince devam ettiriyor. İç ve dış düşmanlar ülkemizi parçalamak ve krize sokmak için elinden geleni yaparken içerideki siyasi parti liderleri de bu şekilde Cumhurbaşkanımızı itibarsızlaştıracak küçük düşürecek, kamuoyunda farklı algılara neden olacak yakışı kalmayacak sözlerdir. AK Parti olarak bizlerde Cumhurbaşkanımızı bu konuda savunuyor ve CHP’nin Genel Başkanının bu açıklamayı kınıyoruz” diye konuştu.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2482
12.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın