Pass

Çaycuma'ya bağlı İstasyon esenler mahallesinde gençler bir araya geldi. Çaycuma'ya bağlı İstasyon esenler mahallesi imamı Ferat Akyüz'ün organize ettiği etkinlikte, Gemiciler, Akyamaç, Ahatlı, Gemeçler köyü gençliği bir araya geldi. İmam Akyüz'ün açılış konuşmasının ardından Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu'da söyleşi yaparak gençler ile bir araya geldi.

Müftü Arcaklıoğlu gençlerle sohbet ederek, sorular sordu. Müftünün sorduğu sorulara doğru cevap veren gençlere imam Akyüz tarafından kitaplar hediye edildi. Çanakkale savaşını ve kazanılan destan gençlere anlatıldı. Sohbetin ardından etkinliğe katılan gençlere ve Çevre köylerin imamlarına ikramlarda bulunuldu. Etkinliğe, Çaycuma Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Gökçebey İl Özel İdare Müdürü İzzet Turpçu, İş adamı İlyas Özçelik, İmamlar, gençler ve basın mensupları katıldı. Konu ile ilgili açıklama yapan Müftü Arcaklıoğlu, " 2016 yılında Gençlerimizle daha fazla ilgilenmeye ve onlarla vakit geçirmeye çalışacağız söyledik. Bugün Gemiciler, Esenler Mahallesi Camimizde gençlerimizle çok güzel bir buluşma daha yaşadık. Emekleri olan tüm Din Gönüllüsü kardeşlerimizi ve iştirak eden genç kardeşlerimizi canı gönülden tebrik ediyorum" dedi. Etkinliğin ardından hatıra fotoğrafı çekildi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1636
11.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın