Pass

Yenice’de görev yapan 17 yıllık polis memuru Recep Koz (43) psikolojik tedavi gören 23 yaşındaki oğlu Ercan Koz’ tarafından vurularak öldürüldü.

Edinilen bilgiye göre Yenice ilçesi Atatürk Mahallesi Altın kent sitesinde sebebi bilinmeyen bir şekilde oğul Ercan Koz, polis memuru babasını silahla vurarak evden kaçtı.

Kendi kullandığı araçla Gökçebey’e gelen ve burada arabasından inerek taksiye bindiği ve Kayıkçılar mevkiine geldiğinde Taksiciyi de vurup, Elvanpazarcık’a sapan zanlı, Ormancı Osman Aktaş'ın aracına çarptı. Çıkan kavgada Erol Koz, Ormancı Osman Aktaş'ı karnından yaraladı. Ormancı Osman Aktaş Hastaneye kaldırıldı.

Zonguldak'a gelmeye çalışan zanlı, polisleri karşısında görünce kaçtı ve kaza yaptı. Polisle çatışan zanlı yakalanacağını anlayınca kafasına sıkıp intihar etti.

 

Polis Memuru Recep Koz'un Oğlu Ercan Koz

Polis Memuru Recep Koz(Ercan Koz'un Babası)

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 3221
11.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın