Pass

TEGV Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birimi 13 Şubatta çocuklara tekrar kapılarını açacak ve çocuklarla buluşacak.

TEGV Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birim Sorumlusu Nalan Turgut’un yaptığı açıklamada ,’’1.dönem 726 çocuğumuza eğitim desteği verdik, çeşitli kurumlarla işbirliği yaparak projelerde yer aldık.2.Dönem ‘Matematik –Eğlenerek Öğren, Okuyorum –Oynuyorum, Bilgi Benim İşim, Başlıyorum, Drama ve Düşler Atölyesi, Eğlen-Öğren-Hijyen, Ağız ve Diş Sağlığı, Okula Destek Programları Destek Programları(Matematik, İngilizce)’ devam edecek ve kulüp etkinliklerimiz de (basketbol, satranç başlayacak. Çocuklarımıza yeni bilgiler öğretirken özgüvenlerini arttırmak, sosyalleşmelerini sağlamak, çevrelerine karşı daha duyarlı olarak bireyler olarak yetişmeleri için çocukların eğitimine destek olmaya devam edeceğiz. Etkinliklerimizden yararlanmak isteyen çocuklarımızın velilerini ve çocuklarımızın eğitimine destek olmak isteyen gönüllüleri(18 yaşında, en az lise mezunu, Vakfımızın amaç ve misyonunu çalışmalarımıza katkıda bulunacak) etkinlik noktamıza bekliyoruz” dedi.

Haber: İHA


Haber Okunma Sayısı : 1595
09.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın