Pass

Babasının rahatsızlığı nedeni ile on gündür ilçeden ayrı kalan Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu Çaycuma’ya döndü.

Arcaklıoğlu; “Çaycuma da huzur buluyorum, Çaycuma benim için özlem duyduğum bir yer, Değerli kardeşlerim sabah namazı buluşmalarımız ve akşam sohbetlerimiz kaldığı yerden devam edecektir. İzinli olduğum süre içerisinde yokluğumu belli etmeden Sabah namazı buluşmalarına devam eden Din görevlisi kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1976
06.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın