Pass

Çaycuma Nihat Kantarcı (Seka) Caddesi’nde hizmet verecek olan işletmeciliğini Ozan Dinçer’in yaptığı North Cafe düzenlenen törenle açıldı.

Açılışa; Kaymakam Serkan Keçeli, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, Askerlik Şubesi Başkanı Gökhan Kara, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir ve çok sayıda davetli katıldı.

Edilen duanın ve kurban kesiminin ardından açılış kurdelesini kesen Kaymakam Serkan Keçeli; “Bu gün burada ilçemizde hizmet sektöründe iyi bir yer edineceğine inandığımız nezih bir mekânın açılışında bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Allah bol ve bereketli kazançlar nasip etsin. Çaycuma gelişiyor, pastane ve hizmet sektöründe belli sayıda işletmelerimiz vardı ancak ihtiyaca cevap vermiyordu. Bu açıdan bu işyerimizde önemli bir eksikliği gidereceğine inanıyorum. İşletmemiz, bol kazançlı ve güzel sonular ortaya çıkarması temennisi ile hayırlı olsun” diye konuştu. Açılışın ardından konuklara ikramda bulunuldu. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3325
06.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın