Pass

Çaycuma ilçesine bağlı Veli köyü, Yukarıdere köyü, Kışla köyü, Akpınar köyü, Çay köyü, Temenler köyü, Esenyurt köyü, Çayır köyü, Çomranlı köyü, Yukarıgöynük köyü, Esentepe köyü, Çömlekçi köyü muhtarları, ortak bir açıklama yaparak 1976 yılında asfalt yapılan Çaycuma Karalar mahallesinden başlayan çömlekçi köyüne kadar yaklaşık 12 km yolun sıcak asfalt olması için 14 köy muhtarları Kaymakamlığa müracaat etti.

14 Köy muhtarı adına açıklama yapan Kışla köyü muhtarı Hayrettin Ünlütürk; “İlçemize bağlı Karalar mahallesinden başlayan Çömlekçi köyü köprüsüne kadar olan yaklaşık 12 km lik yolumuzun sıcak asfalt yapılması için ilçe Kaymakamımıza ve Özel idareye dilekçe verdik. Biz köy muhtarları olarak halkımızın sorunlarını ve ihtiyaçlarını yetkililere iletmekle mükellefiz. Sorumluluğumuzun bilinci ile hareket ediyoruz. Kaymakamımızın Konu ile ilgileneceği konusunda hiç şüphemiz yoktur. Özel idare ve İlçemizi temsil eden İl genel meclisi üyelerimiz inde bizlere destek vereceğini düşünerek, bir an önce talep ettiğimiz yolun sıcak asfalt olmasını istiyoruz” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2720
05.02.2016muhtarlarin asfalt talebi
Kaymakamlık makamına vermiş olduğumuz dilekcemizde sayın kaymakamimizin ve ilgenelmeclisi. Üyesi arkadaşlarımızın sorunumuzla yakından ilgineceklerine inancımız tamdır bu özel haberimiz. Ercan karakuş arkadasimizla paylasilmistir saygilarimla

Kimden: Misafir | Zaman: 5.2.2016 20:11

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın