Pass

Çaycuma’ya doğalgaz temin eden, Gökçebey’in Agusto Deresi üzerinde bulunan doğalgaz ana boru hattının patlaması sonucu Çaycuma ve Gökçebey doğalgazsız kaldı.

Doğalgaz dağıtım Şirketi Akmercan Batıkar’dan yapılan açıklamaya göre," Akmercan Dağıtım bölgemiz sorumluluğunda bulunan Zonguldak -Çaycuma bölgemizdeki ana çelik doğal gaz dağıtım hattının Gökçebey Üçburgu mevkii Yenice Nehrin debisindeki olağan üstü artış sonucu oluşan sele bağlı mücbir sebep kapsamında çelik boru hattımız üzerinde hasar meydana gelmiştir. Hasar nedeniyle kontrolsüz gaz çıkışından dolayı gaz arzı durdurulmuştur. Hasarın onarılarak tekrar gaz arzı sağlanana kadar, Çaycuma ilçesi müşterilerine bu mücbir sebep dolayısıyla gaz arzı sağlanamayacaktır. İlgili kurum ve şahısların bu mücbir sebep sonucu oluşan kesintilerden zarar görmemesi için ivedilikle gerekli tedbirlerin alınmasını kamuoyuna bildiririz" denildi.

Öte yandan, bugün itibari ile çalışmaların devam ettiği alınan bilgiye göre gazın yarın akşam ilçeye verileceği bildirildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2000
04.02.2016



Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın