Pass

BAKKA ile İŞKUR İle Protokol İmzaladı. Zonguldak İŞKUR İl Müdürlüğü ile BAKKA arasında imzalanan protokol ile “Zonguldak İlinde Çıraklık Eğitiminin Güçlendirilmesi, Etki Analizi ve İŞKUR Mesleki Eğitim Kurslarının Etki-Fayda Analizi Çalışması” BAKKA tarafından yaptırılacak.

Zonguldak ili sınırları içinde gerçekleştirilecek, il içerisinde mesleki ve teknik eğitim veren kurumların vermiş olduğu mesleki eğitimlerin etki analizine yönelik bir çalışma olacak. Çalışma, genel olarak mesleki ve teknik eğitimleri veren kurumların yapısı, fiziki ve beşeri olanakları, mevcut ve potansiyel yararlanıcıları ile iç ve dış paydaşların analizi, çıraklık eğitimi, çıraklık eğitiminde yaşanan zorluklar ve çözüm önerileri, bu eğitimlerin etki analizi ve İŞKUR Aktif İşgücü Programları, Toplum Yararına Programlar, İş Başı Eğitim Programları, Mesleki Eğitim Kurslarının etki-fayda analizi ile bu analizler ile sonuçlarının ilgili paydaşlara ulaştırılmasından oluşacak.

2015 yılı Teknik Destek Programı Eylül -Ekim Döneminde Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu’nun başvuru sahibi olduğu TR81/15/TD/0029 referans numaralı başvuru alındı, başarılı şekilde değerlendirilerek 18 Kasım 2015 sözleşme imzalandı ve 8-18 Aralık 2015 tarihleri arasında 9 gün boyunca 24 iş ve meslek danışmanına yönelik “İş Planı Hazırlama Eğitici Eğitimi” BAKKA tarafından finanse edildi.

Kasım-Aralık Döneminde Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu’nun başvuru sahibi olduğu TR81/15/TD/0053 referans numaralı başvuru alınmış, başarılı değerlendirilerek 3 Şubat 2016 tarihinde sözleşme imzalandı. Proje kapsamında 8 gün 40 İŞKUR personeli, 30 işveren ve 30 öğrenci olmak üzere toplamda 100 kişiye yönelik “Kariyer Planlama ve Hedef Belirleme Süreçlerinin Eğitiminin BAKKA tarafından finanse edilmesi görülüyor.

Haber: İHA


Haber Okunma Sayısı : 2366
04.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın