Pass

Çaycuma’ya doğalgaz temin eden, Gökçebey’in Agusto Deresi üzerinde bulunan doğalgaz ana boru hattının patlaması sonucu Çaycuma ve Gökçebey iki gün doğalgazsız kalacak.

Doğalgaz dağıtım Şirketi Akmercan Batıkar’dan yapılan açıklamaya göre, derede su seviyesi yükseldiği için herhangi bir işlem yapılamazken yetkililer, ana vanaların kapatıldığını, mevcut gazın tahliyesinin devam ettiğini belirtildi.

Agusto Deresi içinden geçen boru hattının 14 inç (35 cm) çapında olduğu öğrenildi. Çevrede güvenlik önlemleri alındı.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2467
03.02.2016DOĞAL GAZMI
Ülkemizde ve  Zonguldağımızda kömürle ısınmak varken Doğal gaz sevdalısı olduk Sanki bedava ısınacağız. Şimdi iki gün  bu soğukta millet sobamı kursun Derenin su seviyesinin yükseleceği  daha önceden hesaplanmamışmıydı Bu miilet  hep mağdurriyet yaşamak zorundamı Doğal gazla işini yapan işyerleri şimdi  iki gün yan gelip yatacakmı.

Kimden: Misafir | Zaman: 3.2.2016 18:26

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın