Pass

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca girilen hendek çatışmasında yaralanan Zonguldaklı Uzman Çavuş Göksal Cin şehit oldu.

Edinilen bilgiye göre Diyarbakır’ın Sur ilçesinde terör örgütü ile güvenlik güçleri arasında çıkan hendek çatışmasında Zonguldaklı Uzman Çavuş Göksal Cin omzundan yaralanmıştı. Ameliyata alınan 24 yaşındaki Uzman Çavuş Göksal Cin, tedavi gördüğü hastanede şehit düştü.

İl Jandarma Komutanlığına bağlı rütbeli askerler, sağlık ekipleri ile birlikte Zonguldak’ta görev yapan üst düzey bürokratlar şehidin Elvanpazarcık Beldesi’ne bağlı Çalca Mahallesi’nde bulunan baba evine gelerek ailesine acı haberi verdi.

Acı haberi alan Baba Şaban Cin ve anne Azime Cin gözyaşlarını tutamadı. Şehidin engelli kardeşi Şeref Cin, “Evimin direği, canım kardeşim. Bana bunu neden yaptın, Göksal” diyerek feryat etti. Acı haberi alan aile sinir krizi geçirdi.

Zonguldaklı Uzman Çavuş Göksal Cin’in naaşı Diyarbakır’da öğlen yapılacak olan törenin ardından akşam saat 18:00 sularında Zonguldak-Saltukova Havaalanı’na getirilecek. Şehidimizin naaşı burada düzenlenecek olan törenin ardından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi morguna götürülecek.

Şehit Uzman Çavuş Göksal Cin’in naaşı, Elvanpazarcık Beldesi Çalca Mahallesinde düzenlenecek törenin ardından aile mezarlığına defin edilecek.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2339
03.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın