Pass

Gülşenler Ailesinde İlçemiz esnaflarından Nihat- Leyla Gülşen çiftinin oğlu, Çaycuma eski Belediye başkanı Mithat Gülşen’in yeğeni ve ilçemiz Avukatlarından Utku Gülşen’in kardeşi Uğur Gülşen ile Elif Aslı Apaydın nişanlandı.

İzmir Balçova Mint Restoran ‘da yapılan Nişan töreninde genç çiftlerin evliliğe ilk adım yüzüklerini Çaycuma eski Belediye başkanı Mithat Gülşen taktı. Aile arasında yapılan törenin ev sahipliğini Gelin Hanımın babası Ali Gündüz Apaydın ve Annesi Melek Apaydın yaptı.

Yaz ayında evleneceklerini söyleyen, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Merkez Müdür Yardımcısı Yrd. Doçent Doktor Uğur Gülşen ile aynı fakültede Araştırma Görevlisi Diş Hekimi Elif Aslı Apaydın’a, Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV Grubu olarak çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2987
01.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın