Pass

AK Parti İlçe başkanı Ahmet Çolakoğlu, İl genel meclisi üyesi Siyami Akçaalan ve beraberindeki heyet Çaycuma muhtarlar derneğini ziyaret etti.

Muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Çelen, Ak parti İlçe Başkanı Çolakoğlu, İl genel meclisi üyesi Akçaalan ile Ak parti ilçe yönetim kurulu üyelerinin Derneğe yaptıkları ziyaretten memnun olduklarını ifade etti.

Dernek başkanı Çelen; “Özellikle Köylerimizde Muhtarlarımızın sıkıntıları ile yakından ilgilenen Ak Parti heyetine Teşekkür ediyorum. Kış şartlarında Köy yollarımızın açık tutulması bizleri memnun etti. Başkanımızdan özellikle Enerji SA ile çekilen sıkıntılar konusunda destek bekliyoruz. Elektrik faturalarına yansıyan haksız kazanç konusunda, zamansız kesilen Elektrik konusunda, Arıza servisinden gelen bilgilerin tatmin edici olmaması konularında destek bekliyoruz” dedi.

AK Parti Çaycuma ilçe başkanı Ahmet Çolakoğlu, hükümetleri döneminde muhtarlara yönelik yapılan düzenlemelerden ve desteklerden bahsetti.

Çolakoğlu; “Muhtarların özlük haklarındaki düzenleme ile aldıkları maaşların da arttığını biliyoruz. Muhtarlarımıza imkânlar doğrultusunda yardım etmeye devam edilecektir. Muhtarlarımızın işleri gerçekten zor, tüm köyün sorunu Muhtarın sorunudur, bu sebeple özel yaşantısı ikinci planda gelir. Muhtarın gecesi gündüzü olmaz. Ben hükümetimizin muhtarlarımıza yönelik yapılan tüm iyileştirmelerin, Özlük hakları ile ilgili çalışmaların bizim dönemimize gelmesinden dolayı mutlu olduğumu ifade etmek isterim. İnşallah daha güzel hizmetlere birlikte imza atacağız.

AK Parti hükümetlerinin her kesime yönelik hizmetler yaptığını görüyoruz” dedi.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1719
01.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın