Pass

Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Umreden dönen vatandaşları ziyaret etti.

Başkan Aydın, kutsal topraklarda umre vazifesini yerine getiren Elmacıoğlu mahallesinde oturan Hüseyin Elmacıyı ve Yaşar Yıldırım’ı evlerinde ziyaret etti.

Umreden dönen Hüseyin Elmacı ve Yaşar Yıldırım’ın Kur’an merasimine katılan Aydın, Ziyarete eşi ile katıldı. Kısa bir konuşma yapan Başkan Ahmet Aydın, “Allah herkese o kutsal topraklara giderek oradaki manevi hazzı yaşamayı nasip etsin. İnşallah Allah sizlere ve isteyen herkese hacı olmayı da nasip eder” dedi.

Haber: EKSPRES

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 2050
01.02.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın