Pass

Çaycuma TSO Fen Lisesinden,  Üniversite sınavına hazırlanan son sınıf öğrencileri 15.Tatilde eksik konularında matematik dersinden takviye ders veriliyor.

Matematik dersinin üniversite sınavındaki önemli olduğunu belirten Okul Müdürü Recep Islak “ Üniversite sınavlarında Matematik dersinin önemini bildiğim için, Öğrencilerimin istediği üzerine Matematik Öğretmeni Bahattin İnam ile görüşüp Okulunuz öğrencilerine 15. Tatilde gönüllü olarak ücretsiz ders vermesini rica ettim. Matematik öğretmenimiz Okulumuzun başarısını da düşünerek teklifimi büyük bir mutlulukla kabul etti. Bahattin hocam ile öğrencilerimin Tatilde ders için buluşmaları bizleri oldukça memnun ediyor. Kendilerinin önemsendiğini gören öğrencilerim mutlu. Öğrencileriyle birlikte olan Bahattin Hocam mutlu. Öğrencilerine ekstra hizmet sunan biz idareciler de mutlu. Bahattin öğretmen gibi öğretmenlerin sayılarının artması dileğimle tüm öğrencilerime Hayatları boyunca başarılar diliyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1934
30.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın