Pass

Çaycuma’ya bağlı Nebioğlu Beldesi Karaevligeriş mahallesinde ikamet eden 36 yaşındaki Fatma Akman tedavisi için yardım bekliyor.

Fatma Akman yaptığı açıklamada; “27 yıldır Fil hastalığı (lenf ödem) ile mücadele ediyorum. Bu süre içerisinde hastalığım için kullanmak zorunda olduğum bedeli yardımsever vatandaşlar ve Çaycuma Kaymakamlığı tarafından karşılanan fiyatı 1.500.00 TL olan lenf ödem bası çorabı ile hayatımı idame ettirdim. Hastalığımın ilerlemesi sebebiyle kullanmakta olduğum lenf ödem bası çorabı etkisini yitirmiş olup tedavi anlamında fayda etmemektedir. Ayaklarım sürekli büyümektedir. Tedavim için ameliyat zorunlu hale gelmiştir. Yaptığım araştırmalar neticesinde ameliyatın sadece İstanbul Atakent Acıbadem hastanesinde yapılmakta olduğunu öğrendim. Gelirimin vefat eden babamdan aldığım yetim aylığından ibaret olması nedeni ile 80.000,00 TL olan ameliyat masraflarını karşılayamamaktayım. Zonguldak Milletvekilimiz Sayın Özcan Ulupınar’ın hastane yetkilileri ile yaptığı görüşme sonrasında 20.000,00 TL indirip yapılabileceği dolayısıyla ameliyat için 60.000.00 TL ihtiyaç duyulmaktadır. Her geçen gün ilerleyen hastalığım nedeni ile acı çekmekteyim. Allah kimseye böyle acı yaşatmasın. Ameliyatımı için gereken 60.000,00 TL için hayırsever iş adamlarımızdan bir yardım eli bekliyorum. Bir an önce sağlığıma kavuşup hayatıma huzurlu bir şeklide devam etmek istiyorum” dedi.

Fatma Akman’a hayat verebilecek olan yardımseverlerin, Nebioğlu Belediyesi ile temasa geçebilirler.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2790
28.01.2016Yazık bize
Fatma akmanın haberini 1682 kisi okumuş ver hic para toplananmaması üzücü

Kimden: Misafir | Zaman: 9.5.2016 14:47

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Yazık bize
Fatma akmanın haberini 1682 kisi okumuş ver hic para toplananmaması üzücü

Kimden: Misafir | Zaman: 9.5.2016 14:47

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın