Pass

Gazetemizin yayın hayatının 10.yılı münasebeti ile ziyaretimize gelen Arcaklıoğlu; “Çaycuma'da yayın hayatını sürdüren Ekspres Gazetesinin 10. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum.

Ülkemizde demokrasinin güçlenmesi, çok sesliliğin gelişmesi ve kamuoyunun serbestçe oluşmasında yerel basın vazgeçilmez öneme sahiptir. Siyaset kurumu ve devlet yönetimi ile halk arasında köprü konumunda olan yerel basın,  kamuoyunun bilgilendirilmesini sağlamakta ve sorunların çözümüne yol gösterici katkıda bulunmaktadır. Ekspres Gazetesi, Çaycuma'nın kalkınması ve sorunlarının çözümü için yoğun çaba göstermektedir. Müftülük olarak yaptığımız faaliyetleri yakından takip eden sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. Bu düşüncelerle, gazetenize yayın hayatında başarılar diliyorum. 

Şahsınızda bu yayın kuruluşlarında görev yapan yöneticisinden muhabirine, yazarından işçisine kadar bütün çalışanlarına Başarılar diliyorum” dedi.

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1982
28.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın