Pass

Çaycuma'nın Pehlivanlar Mahallesi’nde bir esnaf dev bir kardan adam yapıp üzerine Türk bayrağı astı.

Yıllar önce Pehlivanlar Mahallesi’nde erkek berberliği yapan “Cici Berber” unvanlı 58 yaşındaki Talat Özdemir, kaldırım üzerinde bulunan ağacı karla kaplayarak dev bir kardan adam yaptı. Yaklaşık 3 metre boyunda olan kardan adam vatandaşın ilgi odağı oldu.

Üç günden bu yana kardan adamı tek başına yaptığını söyleyen Özdemir, “ Kardan adamın içyapısı ağaç. Üzerine karla giydirme yaptım. Ağacın dalları yukarıya doğru olduğu  ‘yakaran kardan adam’ oldu.” Herkes görüp fotoğraf çekiniyor, gülüp eğleniyor, büyük bir ilgi gördü” diye konuştu.

Dev kardan adam vatandaşın ilgi odağı haline gelirken, görenler fotoğraf çektirmeden kendini alıkoyamadı. 

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2476
25.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın