Pass

Çaycuma Ziraat Odası Başkanlığı meyve ağaçlarında budama ve aşılama kursları eğitimi verileceğini açıkladı.

Genç çiftçilere yönelik verilecek olan bu bilgilendirme kursu kayıtları devam etmekte olduğunu bildiren Ziraat odası Başkanı Rıza Çapkın, konu ile ilgili açıklamada bulundu.

Başkan Çapkın açıklamasında, “Yeni açıklanan Devlet destekli tarım kredilerinde “0” (sıfır) oranda işletme ve yatırım kredileri evrakları odamızca hazırlanmakta olup çiftçilerimize gerekli kolaylıkların sağlanması için çalışmalarımız devam etmektedir. Çiftçilerimiz dekar başına ödenen mazot, gübre ve toprak analizi dosyalarımız 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam etmekte olup çiftçilerimizin İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden alacakları 2016 yılı ÇKS güncelleme evrakları ile odamıza başvuru yapmaları ve 2016 yılına ait olan güncelli çiftçilik belgelerini anmaları gerekmektedir” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1920
25.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın