Pass

Kilimli İlçesi ve Çaycuma'ya bağlı Saltukova Beldesi’nde çelik kasa hırsızlığı  yapan çete üyeleri jandarma ekiplerinin başarılı operasyonu ile   yakalandı.

Edinilen bilgiye göre hırsızlar bir ay içinde Kilimli ilçesinde içerisinde bulunan 150 euro para ile 2 adet çelik kasayı ev ve bir işyerinden çaldılar. Hırsızlık çetesi son olarak Saltukova Beldesi bir gurbetçiye ait evden 250 kilogramağırlığındaki kasayı evin camından çıkararak çaldı. Çaycuma ve çevresinde eş zamanlı olarak 7 ayrı evde yapılan aramalarda çete üyeleri 25 yaşındaki Y.Y., 27 yaşındaki T.A. ve 27 yaşındaki R.E. yakalandı.

Şahıslar çıkardıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2204
23.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın