Pass

Çaycuma ilçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu ve Emekli Din görevlisi Naim Eren, Umre Yolcularını uğurladıktan sonra Şehirlerarası ve Şehir içi Otobüs terminalinde Şoförler ve SS. Çaycuma  Koop. Başkanı Bahattin Altun’la çay sohbeti yaptı.

İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu Şoförler ve SS. Çaycuma  Koop. Başkanı Bahattin Altunla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Şoför esnafının bir şehrin aynası olduğunu ifade eden ilçe Müftüsü Arcaklıoğlu; “Yaptığınız meslek çok onurlu, saygınlığı büyük bir meslek. Aynı zamanda fedakârlık ta isteyen bir meslek. Gece gündüz demeden çalışarak halkın en ihtiyaç duyduğu zamanlarda yardımına siz koşuyorsunuz. Sizler İlçe de yaşayan Vatandaşlarımızı düzenli bir şekilde Zonguldak ilimize taşıyor, İlden de ilçemize gelenleri aynı şekilde taşıyorsunuz. Kar kış demeden İnsanları istedikleri yere ulaştırarak aynı zamanda hayırlı bir görevi yerine getiriyorsunuz. Allah (C.C.) işlerinizi hayırlı eylesin, bela ve kaza vermesin ”diye dua etti.

İlçe müftüsü Arcaklıoğlu’nun sürpriz ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Altun; “Sayın müftümüzü Basından takip ediyoruz. İlçemiz adına çok güzel hayırlara imza atıyor. Özellikle Sabah Namazı buluşmaları çok anlamlı. İnşallah Sabah Namazı buluşmalarına bizlerde katılmayı düşünüyoruz. Müftümüze bu sürpriz ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1638
22.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın