Pass

Suriye’de yaşanan savaş sonucu Türkiye'ye gelen Suriyelilere yardım amaçlı düzenlenen yardım kampanyasına Nebioğlu Belediyesinden destek geldi.

Zonguldak'ta bulunan Sürekli Aydınlık için Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SAYDER) tarafından organize edilen Suriye'de yaşanan savaş sonucunda ortaya çıkan Açlık yoksulluktan mağdur olan Suriyeli'lere verilmek üzere Belde halkının da katkıları ile toplanan giyim yardımları Bugün Belediye Personeli tarafından araca yüklenerek Zonguldak Merkez'e gönderildi.

 

Nebioğlu Belediye başkanı Ertan Aydoğan, "Yardımların dernek aracılığı ile program yapılarak ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını belirtti. Aydoğan;” İslam dünyasının ve Müslümanların kan ve gözyaşı altında parçalanmaya çalışıldığı böylesi bir dönemde, inananlar olarak kenetlenmeliyiz. Ötekileştirmeden, dışlamadan kardeşliği gerçek anlamda tesis etmeliyiz. Ülkesini terk etmek zorunda kalan Suriyeli kardeşlerimize kucak açıp, ensar – muhacir kardeşliğini yeniden oluşturmak adına, kampanyaya katılan tüm hayırseverlere ve Nebioğlu halkına teşekkür ediyorum. Türk insanı Müslüman kardeşlerinin her zaman yanında olmuştur. Ben bu etkinlikte emeği olanları kutluyorum. Orada ki kanayan yaraya bir su serpmeleri önemli” dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1611
21.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın