Pass

Sabah namazı buluşmaları hakkında bilgi veren Çaycuma ilçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, uzun bir zamandır sabah namazı buluşmalarının devam ettiği söyledi.

Müftü Arcaklıoğlu, “Yüce Mevla`mız kıldığımız namazları kabul eylesin. Uzun bir süredir devam ediyoruz. Sabah namazımızı Çaycuma`daki Merkez başta olmak üzere birçok mahalle camilerimizde eda ediyoruz.

Sevdiklerinizle ve ailecek Her pazar Sabahı Çaycuma’mızın farklı bir Camiinde buluşmaya, birlikte cemaatle Namazımızı eda edip dua ikliminde buluşmaya davet ediyoruz.

Tesbihata, Kuran ve Hadis sohbetine İslam Alemi ve güzel Türkiye’mizin huzur ve selameti için dua etmeye bekliyoruz. Şehrimizin Kalbi olan Camilerimizde buluşup birlik, kardeşlik ve sevgi bağlarımızı daha da kuvvetlendirmeye bekliyoruz. "Ümmeti sabah namazına giden gençler uyandıracak, Özelikle Peygamber Efendimiz (s.a.v.) erdemli gençlerden bahsederken hayatını ibadetle geçiren gençlere işaret ediyor.” dedi.

Arcaklıoğlu" Sabah Namazı Buluşma" takvimini açıkladı.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1722
21.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın