Pass

Zonguldak İl Şube Müdürü Nusret Parlak'ın babası Nevzat Parlak, solunum yetmezliği sonucu vefat etti. Şube Müdürü Parlak’ın babası dualarla son yolculuğa uğurlandı.

Kalabalık bir topluluğun katıldığı cenaze merasiminde eğitim camiası ve mesai arkadaşlarının yanı sıra Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, İl Milli Eğitim müdürü Turgut Özbek, AK Parti ilçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, , Çaycuma eski Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Karabük Milli Eğitim şube müdürü Muharrem Yol, Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürü Satılmış Tunçkaya, Eğitim Sendika başkan ve yöneticileri yanı sıra, çok sayıda vatandaş Parlak'ı yalnız bırakmadı.

Merhum Nevzat Parlak Cenaze Namazı için Saltukova İstasyon Mah. Camii'ne getirildi. Burada kılınan cenaze namazının ardından Sazköy de toprağa verildi.

Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV olarak merhuma Allah’tan rahmet, Parlak ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyoruz.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1946
20.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın