Pass

Çaycuma Anaokulu, Sağlık ve Milli Eğitim Bakanlıkları tarafından, okulların temizlik ve hijyen konusunda teşvik edilmesi amacıyla yürütülen Beyaz Bayrak Projesi çerçevesinde, tüm kriterleri başarıyla tamamlayarak Çaycuma İlçesinde “Beyaz Bayrak” almaya hak kazanan ilk ve tek Anaokulu oldu.

Zonguldak Öğretmenevi’nde yapılan ödül töreninde, Çaycuma Anaokulu’nun beyaz bayrağı ve sertifikası, İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek tarafından Çaycuma Anaokulu Okul Müdürü Nüket Yılmaz’a teslim edildi.

Okul Müdürü Nüket Yılmaz; “Temiz okul, sağlıklı okul prensibini ilke edinen okulumuz, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü Beyaz Bayrak projesine başvurmuş ve yüksek puan alarak Beyaz Bayrakla ödüllendirilmiştir. Bu bayrak bize ayrı bir ufuk açmış, ayrı bir sorumluluk yüklemiştir. Okulumuzun standartlarını daha iyiye taşımak için durmaksızın çalışan ekibime gönülden teşekkür ederim" dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2003
20.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın