Pass

Hayatını kaybeden genç öğretmen, memleketi Zonguldak Çaycuma ilçesine bağlı Dağüstü Köyünde gözyaşları arasında toprağa verildi.

İstanbul’da Özel bir Dershanede Müdür yardımcılığı yapan Evren Kaya (32)Kısa bir süre önce yakalandığı Mide Kanseri sonucu hayatını kaybetti. Evli 2 çocuk babası olan Evren Hoca İstanbul’dan gelen Öğretmen arkadaşları, öğrencileri ve sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

Evren öğretmenin cenazesine Çaycuma ilçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, İstanbul’dan gelen Öğretmen arkadaşları, öğrencileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV olarak Evren Kaya Hoca’ya Allahtan rahmet Sevenlerine başsağlığı dileriz.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 5651
19.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın