Pass

Şırnak'ta polis servis aracına PKK'lı teröristlerce, zırh delici roket atarla düzenlenen hain saldırıda şehit olan 25 yaşındaki polis memuru Ali Can Öztürk'ün naaşı, Saltukova Havaalanına getirildi.

Şehit Öztürk için havaalanında tören düzenlendi.

Düzenlenen törene; Albay Haluk Selvi, Çaycuma kaymakamı Serkan Keçeli, Gökçebey Kaymakamı Bünyamin Bilgin, İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Çaycuma Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, Çaycuma İlçe Emniyet Müdürü Ömer Seyfi paça, ilçe ve belde belediye başkanları, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, daire müdürleri ve şehidin ailesi ve yakınları ve çok sayıda polis memuru katıldı. Şehit için havaalanında İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu dua ederek ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diledi. Şehit Öztürk’ün anne babası ve kardeşleri ağıtlar yakarak güçlükle sakinleştirildi. Şehidin naaşı memleketi Karabük’e gönderildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1710
19.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın