Pass

Çaycuma Belediyesi’nin en önemli projelerinden olan ve geçtiğimiz günlerde ihalesi yapılan yeni belediye hizmet Binası’nın yapılacağı arsada yaklaşık altı ay önce yıkılan atıl binanın temel çukuru etrafında güvenlik şeridi veya uyarıcı levha bulunmayışı dikkat çekiyor.

Arsada yıllar önce yapılmış fakat atıl durumda bekleyen bina geçtiğimiz yaz belediye tarafından yıkılmıştı. Yıkılma ile ortaya çıkan yaklaşık 2 metrelik temel çukurunun etrafına çekilen güvenlik şeritleri bir süre sonra koptu. Belediye tarafından sahanın yeni hizmet kompleksi inşaat olduğu şeklindeki tabelaya rağmen hiçbir uyarı levhası ve güvenlik şeridi konulmadı. Binanın yol kenarında ve okulların bulunduğu bölgede olması ayrı bir tehlike arz etmektedir. Uyarıcı bilgi olmadığından dolayı gece karanlığında temel çukura düşmek olası tehlikelerden arasında.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1843
18.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın