Pass

Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir ile birlikte Perşembe Beldesindeki okullarda incelemelerde bulundu.

Perşembe Şehit Astsubay Salim Uçar Ortaokulu, Perşembe Şehit Astsubay Salim Uçar İlkokulu, Perşembe Anaokulu ve Perşembe Çok Programlı Anadolu Lisesinde incelemelerde bulunan Kaymakam Keçeli, öğretmenlerle toplantı yaparak hem görüş alışverişinde bulundu hem de talep ve isteklerini dinledi. Daha sonra sınıflarda öğrencilere kitap okumanın öneminden bahsetti ve TEOG ve YGS sınavlarıyla ilgili tavsiyelerde bulundu. Okul yöneticilerinden okulların mevcut durumlarıyla ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgiler alarak okulların ihtiyaçları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Ayrıca Kaymakam Keçeli ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir ile birlikte yapımı devam eden Nebioğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi inşaatında incelemelerde bulunarak yükleniciden inşaat hakkında bilgi aldı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1497
18.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın