Pass

Çaycuma’lı gençler, her pazar önceden belirlenen bir camide sabah namazında bir araya gelip, buluşma geleneğini sürdürüyor. Çaycuma’lı gençler bu kez Merkez Yeni Camii`nde araya geldi. Sabah namazı buluşmasına Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, İlçe Gençlik merkezi müdürü Şendoğan Kaya ve bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

İlçe Müftüsü Arcaklıoğlu; “Gençler Sabah Namazı buluşmasına devam etmeli, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Gençlik merkezlerince ortak organize edilen Gençler Sabah Namazında buluşuyor sloganı ile 81 ilde gerçekleşen buluşmanın Çaycuma noktasında bizleri gençlerle buluşturan İlçe Gençlik merkezi Müdürü Şendoğan Kaya müdürüme teşekkür ediyorum.

İlçe müftülüğü olarak her zaman gençlerimizin yanındayız. Gençlerimizle geleceğe dair ümit varız. Gençlerin yoğunlukta olması bizi ziyadesi ile memnun etti “dedi.

Programın sonunda etkinliğe katılanlara Süt ve kahvaltı ikram edildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1895
17.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın