Pass

Memur-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç, geçtiğimiz günlerde kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir’e iade-i ziyarette bulundu.

Diyanet-Sen Çaycuma Başkan Vekili Kadir Güney ve Diyanet-Sen ilçe yönetim kurulunun da hazır bulunduğu ziyaret gayet verimli geçti.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Memur-Sen ve Diyanet-Sen Çaycuma ilçe başkanı Kenan Tunç ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Memur-Sen ve Diyanet-Sen Çaycuma ilçe başkanı Tunç da Milli Eğitim Müdürü Özdemir’e kendilerine göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1490
14.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın