Pass

TEMA Çaycuma Temsilciliği, Enerji Tasarrufu Haftası'nda 41 çocuğa seminer verdi.

TEGV Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birimi'nde eğitim gören 41 çocuk, TEMA Çaycuma Temsilciliği tarafından verilen seminerde enerji verimliği hakkında bilinçlendirildi. Düzenlenen seminer hakkında konuşan TEGV Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birimi Sorumlusu Nalan Turgut, "Etkinlik noktamıza gelen çocuklarımıza enerji tasarrufu ile ilgili bilgi vermek, çevreye olan duyarlılıklarını arttırmak ve kaynakların nasıl tutumlu kullanılması gerektiğini öğretmek amacıyla seminer düzenledik. 41 çocuğumuza doğal kaynakların ne olduğu, enerji tasarrufu sağlamak için evlerindeki teknolojik araç gereçleri nasıl kullanmaları gerektiği, geri dönüşüm, küresel ısınma ve etkileri ile ilgili bilgiler vererek, TEMA Vakfının tanıtımı yapıldı" dedi.

Çocukların geleceğinin öneminden bahseden Turgut, "Bizim geleceğimiz ve biz geleceğimiz olan çocuklarımızı daha donanımlı hale getirmek ve çevreye olan duyarlılıklarını arttırmak için çalışıyoruz. Bu seminer çocuklarımız için çok eğitici ve faydalı oldu. Bizi kırmayıp etkinlik noktamıza gelerek çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunan Seçkin Ünsal'a ve TEMA gönüllüsü Münevver Kalfaya teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1569
14.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın