Pass

Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, Belediye Başkanları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildikten sonra yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti.

Belediye Başkanları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, yönetim kurulu ile birlikte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti. Başkan Güneş ziyaretlerle ilgili yapmış olduğu açıklamada, “Belediye Başkanları Birliği Yönetim Kurulu olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya bakanlıkta 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulunduk. Ziyaret sırasında belediyelerimizle ve bölgemizle ilgili konulara değindik. Yapmayı düşündüğümüz projeler hakkında kendilerine bilgi vererek desteklerini beklediğimizi ilettik. Üstlenmiş oldukları bu yeni görevde kendilerine başarılar diledik. Sayın Bakanımıza Bizleri çok iyi ağırladıkları için Yönetim Kurulu olarak kendilerine çok teşekkür ederim” dedi.

Başkan Güneş ve Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’ı makamında ziyaret ettiler. Başkan Güneş, "Belediyelerimizin çalışmalarını anlattık ve acil ihtiyaçlarımızı dile getirdik. Bakan Yardımcımız Sayın Mehmet Ceylan’a göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1685
14.01.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın